Zjistíte neuvěřitelné

Umíte si představit, že Vám v rukou přistane roční vyúčtování za elektrickou energii, ale Vy jej sebejistě otevřete a na tváři se Vám rozevře úsměv do široka? Už nebudete s třasem rukou a sevřeným žaludkem očekávat další, nepříliš příjemný nedoplatek!

celé tělo

Stačí tak málo.
Zkusili jste se už někdy zamyslet nad tím, že změníte roční vyúčtování za elektrický proud ve své domácnosti na přeplatky? Jestli jste pouze zvedli zálohy, potom jste situaci nevyřešili! Potřebujete vědět, že existují takové zdroje elektrické energie, jako jsou např. kompaktní zářivky , které Vám zajistí nižší spotřebu. Ale rozhodně to nebudou slabší žárovky! To byste si příliš nepomohli. Naopak. Začali byste vydávat více finančních prostředků za očního lékaře a nové a nové brýle.

Vám stačí jedno jediné. Odpovědět si na dvě otázky!

  1. Ve které místnosti se svítí dlouhodobě?
  2. Ve které místnosti potřebujete přímé a jasné osvětlení?

Až budete mít jasno ve svých odpovědích, potom se zaměřte na pořízení úsporných kompaktních zářivek, které Vám přinesou velkou úlevu při otevírání obálky s ročním vyúčtování od svého dodavatele elektrické energie!
Jen musíte vědět, že časté zhasínání a rozsvěcení nedělá zářivkám dobře. Budete totiž zvyklí na to, že stále zhasínáte, abyste ušetřili. Toho už nebude zapotřebí.

silná záře

Dojde k zázraku.
Sám dodavatel elektrické energie Vám sníží měsíční zálohy, protože se mu nebude chtít vracet přeplatky. A pro Vás to bude jeden velký zázrak, když zjistíte, že světlo kompaktních zářivek ve Vaší domácnosti slouží mnohdy lépe, než poslední žárovka.

On to zase tak velký zázrak není. Úsporné zářivky jsou běžně k dostání. Jen Vy jste si nespojili Vaši domácnost s takovým osvětlení. Ale nyní už víte, jak si zlepšit rodinný rozpočet. Proto si takový malý zázrak udělejte i doma. Můžete jenom získat!