Vyberte jen to nejvýhodnější

Máte pocit, že Vaše firemní prostory nejsou dostatečně osvětlené? A přitom platíte docela slušnou měsíční sumu na zálohách za elektřinu? Chcete to změnit? Podívejte se k sousedům, kteří jsou možná už v tomto směru dál, než Vy.

Nebojte se zeptat.
Když navštěvujete různé firmy za obchodními účely, zeptejte se mimo jiné i na to, kolik platí za to osvětlení každý měsíc? Jestli se ty led panely vyplatí mít rozmístěné po celém stropu zasedacích místností a v kancelářích. Vždyť svítí plným světlem pěkně dlouho. A každý den.

stropní světlo

Zeptat se můžete jen tak ledabyle a s humorem. To abyste se necítili, jako neznalí světa a novinek. Ale rozhodně se za zeptání nestyďte. Vždyť můžete říci, že chystáte rekonstrukci elektroinstalace v celé Vašem firemním objektu. Proto sbíráte informace také o led panelech, které vidíte u nich. Na tom vážně nic není.

Teprve potom se rozhodněte pro nejvýhodnější variantu osvětlení.
Ty LED panely Vás oslovily, viďte? Vydávají tolik světla, a přitom provoz nevyjde draze. A pro Vaše prostory jsou, jak dělané. Velké plochy, ve kterých bude osvětleno každé zákoutí. A pořád hrají velkou roli také ty finance. Už jen zkratka LED u osvětlovacích panelů Vás musí pomalu přesvědčovat o tom, že do toho půjdete. Jasně. Takové osvětlení bude pro Vaše prostory nejvýhodnější.

světla v oknech

Od té rekonstrukce nebudete asi daleko.
Zřejmě už zcela vážně začínáte uvažovat o rozpočtu. Kolik peněz jste asi schopen vyčlenit na obnovu levnějšího osvětlení v podobě led panelů? Ta prvotní investice je darda. Ale vyplatí se, když porovnáte roční, nebo jen měsíční účty za elektřinu. To nemůžete popřít.

Tak jo. Jdete do toho, viďte? Jste vážně schopní manažeři, když dokážete rozhodnout ve správné věci rázně a hned. Nač čekat, když už od příštího měsíce můžete svítit levněji a lépe zároveň?

A nezapomeňte se také mrknout na jiné LED osvětlení, které byste mohli použít zase do jiných prostor.