Svatba podle vašich představ

Svatební přípravy mohou trvat i rok. Vše se totiž odvíjí od toho, kdy a kde chcete mít svatbu. Pokud si vyberete nějaké populární místo, jako je třeba svatební stodola, je potřeba počítat s tím, že nebudete jediní. Zvláště v letních měsících se pořádá nejvíce svateb a tomu odpovídá vytíženost takových míst. Proto se většina párů na svatbu připravuje rok předem, protože musí čekat na uvolnění služeb i výrobků.

nevěsta a ženich

Začněte oznámením
Jakmile máte potvrzení místo i datum a hodinu z matriky, určitě je dobré začít svatebním oznámením. Měl by jej dostat každý, koho na svatbu chcete pozvat. Součástí oznámení bývá většinou i pozvánka ke svatebnímu stolu a zábavě. Některé páry k němu přikládají i informace například o oblečení, pokud jde o neformální svatbu, a nebo přidávají informace o svatebních darech.

Svatební oznámení https://svatba-oznameni.cz/svatebni-oznameni/ může mít mnoho podob. Většinou jde o papír s vytlačeným vzorem. Vzorům vévodí různé kudrlinky a květiny. Píše se na něj tradičně kdy a kde se svatba koná. Na oznámení je skvělé to že jeho zařízení trvá maximálně pár dní. My se snažíme zákazníkům oznámení dodat co možná nejdříve. Nabízíme možnost tvorby vlastního oznámení nebo výběru některého z naší nabídky. Na oznámení si můžete dát třeba společnou fotografii.

luxusní oznámení

Oznámení můžete sladit s dalšími výrobky. Většina nevěst chce mít ve stejném designu oznámení, jmenovky a třeba svatební menu. To všechno vám rádi připravíme. Jestli nevíte co si na oznámení vybrat, doporučíme vám třeba design vaší svatební kytice a nebo si vyberte barvy, ve kterých se svatba bude odehrávat. Všechno bude vypadat hezky a touto volbou rozhodně nešlápnete vedle.

Pracujeme rychle, snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc a věříme, že společně vytvoříme to nejlepší oznámení i pro vás. Díky rychlosti výroby jej můžete držet hotové za pár hodin v ruce.