Styl pro vaše světla

Minimalistický styl bydlení je dnes skloňován ve všech pádech, pokud přijde řeč na moderní zařízení interiéru. Vybíráme tlumené barvy, prosté linie a jednobarevné provedení nábytku. Jakmile je vše hotovo, interiérem se nese bílá nebo šedá barva a nic neruší téměř sterilní vzhled. Rozhlédneme se okolo a jsme nespokojeni. Z interiéru se téměř vytratil nádech hřejivého domova a dojem útulnosti. Je třeba to změnit!

lustr

Barvy? Ano!
Nemáme samozřejmě na mysli, abyste se vraceli k trendům z doby před třiceti lety, ale trocha barev interiéru rozhodně sluší. Je prokázáno, že barvy mají pozitivní vliv na naši psychickou pohodu i na naši momentální náladu. Můžete začít jen opatrně a zvolit jednu stěnu v obývacím pokoji, kterou bude zdobit výraznější barva. Nebo vybrat jen jedno křeslo, které prozáří celý interiér pestrou barvou. I koberec pod konferenční stůl nemusí být bílý, ale barevný. A co třeba velmi drobné detaily?

Malý, ale krásný
I malé detaily mohou v interiéru působit zajímavým dojmem. Nemyslete si, že si jich nikdo nevšimne. Například vypínače vůbec nemusí být bílé! Barevný vypínač vypadá perfektně a je to zajímavý prvek v celé místnosti. I netradiční provedení zásuvek Schneider může oživit jinak strohé zařízení moderní kuchyňské linky. Už dávno neplatí, že musí být jen čtvercového tvaru a bílé barvy!

stará žárovka

Po zásuvkách a vypínačích Schneider rozhodně sáhnete ve chvíli, kdy vás čeká kompletní rekonstrukce v bytě. Jsou velmi spolehlivé a můžete si vybrat z mnoha provedení. Lákavé ceny jsou zárukou vašeho příjemného nákupu. Vybírat zařízení pro rekonstruovaný byt je velmi snadné, když víte, kde hledat. I na tak malém detailu, jako je vzhled zásuvky záleží, pokud chcete zachovat moderní vzhled vašeho interiéru. Prohlédněte si, jak skvěle vypadají netradiční modely. Vašemu bytu budou určitě slušet!