Při změnách v domácnosti pamatujte také na zásuvky a vypínače


Pokud se právÄ› chystáte stavÄ›t, rekonstruovat anebo výraznÄ› promÄ›nit tvář vaší domácnosti, pak je ten pravý Äas na to, abyste se pořádnÄ› zamysleli i nad takovými na první pohled zdánlivými detaily, jako jsou zásuvky a vypínaÄe. To, že ve vaší domácnosti nesmÄ›jí v žádném případÄ› chybÄ›t, je naprosto jasné – pokud chcete používat elektrické spotÅ™ebiÄe anebo si prostÄ› jen rozsvítit svÄ›tlo, jsou to nepostradatelní pomocníci.
Ovšem na celou věc se můžete dívat ještě jinak – nejen z pohledu ceny a kvality, ale také z estetického hlediska. Napadlo vás, že byste si mohli pořídit elektroniku, která vám bude nejen dobře sloužit, ale také bude skvěle vypadat?
žlutá zeÄ

Ano, je to tak, i vypínaÄ nebo zásuvka se mohou stát ozdobou vaší domácnosti. Ve skuteÄnosti vzhledu vaÅ¡eho interiéru nejvíce prospÄ›jí tím, že nebudou vidÄ›t, tedy alespoň ne tak, aby bili do oÄí. A toho lze dosáhnout jediným způsobem – tak, že si je pořídíte v takových barvách, které budou odpovídat vaší výmalbÄ›.
Zdá se vám to nemožné? Není! VypínaÄe a zásuvky schneider unica se vyrábÄ›jí v pestré paletÄ› barev a dokonce můžete volit i z celé Å™ady odstínů. Mají atraktivní tvar a celkovÄ› pÄ›kný design. A rozhodnÄ› vás nebudou omezovat v tom, jakými barvami můžete doma vymalovat, aby to u vás vypadalo pÄ›knÄ›.
olejové barvy, štětec, paleta
Snad každého v takové situaci napadne otázka, co bude dÄ›lat s barevnými výrobky, když se po Äase rozhodne zmÄ›nit barvu výmalby. Asi jen málokdo by chtÄ›l znovu složitÄ› pÅ™ipevňovat na stÄ›nu vypínaÄe nové. Pokud jde o Å™adu schneider unica, nic takového vás neÄeká.
Tyto produkty jsou vymyÅ¡leny chytÅ™e a se zmÄ›nami ve vaší domácnosti už pÅ™edem poÄítají. PrávÄ› proto dokážou pÅ™evléknout svůj barevný kabát až neÄekanÄ› rychle. Nejedná se o jednolitý celek, ale o modulární systém složený z univerzálního strojku a barevného rámeÄku. A na zvolený strojek můžete kdykoli snadno a rychle pÅ™ipevnit libovolný jiný rámeÄek.