Potrubí i umyvadlo

Sehnat v dnešní době dobrého řemeslníka je opravdu zázrak. Mnoho jich vůbec nepřijímá nové zakázky napříč obory, a pak je tu poměrně velká skupina těch, kteří o sobě tvrdí že jsou řemeslníci, nebojí se si nechat pořádně zaplatit, ale kvalita práce i použitých materiálů je na hodně nízké úrovni. Jednou ze základních věcí v každé domácnosti je voda a topení. Bez tekoucí vody v kohoutku se neumyjete, neuvaříte si a dokonce si neumyjete nádobí a nevyperete si. Rozvody vody jsou velmi důležité pro kvalitní a pohodlný život. Čas od času je potřeba rozvody vody udělat nové, protože materiál postupně podléhá zubu času.

oprava kohoutku

Totéž je s odpady
Umíte si představit že doma nemáte funkční odpady a všechno musíte chodit vynášet ven? Asi ne. Ještě donedávna to ale bylo běžné. Záchody byly na dvoře, voda se vylévala do výlevky a o hygieně jakou máme dnes si naši předci mohli nechat zdát. Všechny tyto práce včetně topení provádí instalatér a případně topenář. Je dnes ale těžké sehnat někoho, kdo bude ochotný vám vyměnit jen kapajíc kohoutek. Jsou totiž instalatéři, kteří berou jen větší zakázky a vás nechají klidně napospas osudu. Někdo si myslí že kapající kohoutek není žádný problém, ale opak je pravdou. Kromě zvýšené spotřeby vody můžete například vytopit sousedy.

oprava odpadu

Věci mají tendence se rozbíjet o víkendech, svátcích a nebo v noci. Ideální doba na to aby vám začalo protékat wc je když odjedete na dovolenou. Pokud žijete v domě, ještě to není taková hrůza. Pokud ale žijete v bytě, můžete způsobit lidem okolo docela velké potíže. Provádíme instalatérské práce Ostrava https://instalater.mozello.cz/ a to i na počkání. Máme pohotovost, takže nám můžete hlásit svoje problémy s vodou a odpady nonstop. Snažíme se vždy dojet co nejrychleji a problém dát do pořádku. Naše havarijní služba je tady od toho aby se problémy s vodou a odpady řešily hned.

5/5 - (2 votes)