Pokud chcete zhubnout, naučte se správně nejen jíst, ale i pít!


Během hubnutí je třeba vsadit na správnou stravu ale i pitný režim. Právě pitný režim může pomoci se shazováním kil. Víte, jak? Proč je důležitý?

Pokud chcete zhubnout, naučte se správně nejen jíst, ale i pít!

O tom, že je pitný režim nutné dodržovat asi netřeba vůbec mluvit. Každý ví, že pitný režim je důležitý pro správné fungování těla. Pokud se navíc snažíme zhubnout, je zapotřebí si pitný režim hlídat ještě o něco pečlivěji. Zapovězeny by měly být slazené nápoje, každá limonáda nebo sladký džus jsou samý cukr, proto je třeba pít jen vodu, případně neslazené minerální vody a čaje. Právě bylinkové čaje ale mohou hubnutí ještě více podpořit. V bylinkách je síla, navíc mají skvělou moc a umí pomoci vyplavit z těla všemožné škodliviny a i to je během hubnutí potřeba.

sušené bylinky

Jaké čaje pít, když chceme zhubnout?

Čaj na hubnutí https://darka-shop.cz/katalog/kvalitni-cerstve-sypane-caje/bylinne-caje/caj-na-hubnuti je úžasným pomocníkem. Známý je i fakt, že s hubnutím pomáhá například zelený čaj, ale zvolit můžete i přesně namíchané čajové bylinné směsi na hubnutí, které obsahují vždy přesně takové bylinky, které nastartují metabolismus, pomohou s odvodněním organismu a organismus i pročistí. Navíc díky pravidelnému popíjení čajů během dne, nebudete mít ani příliš velkou chuť na sladké a potlačíte i vlčí hlad. Bylinky zkrátka mají velkou moc a opravdu se vyplatí na ně spolehnout.

bylinné čaje

S hubnutím pomáhají snad všem velmi dobře známé bylinky. Patří k nim kopřiva, která právě i účinně pročišťuje tělo nebo ostropestřec mariánský, který je znám pro své blahodárné účinky na vnitřní orgány jako jsou třeba játra. Dále se můžete spolehnout na břízu, bez nebo třeba mátu. Máta se doporučuje pít po jídle, uleví vám a navíc podporuje trávení a pomáhá i při žaludečních obtížích. Tyhle bylinky se proto vždy vyplatí mít doma.

Čaje si správně dávkujte, ale je možné je bez obav popíjet klidně během celého dne. Můžete si dát více, než dva šálky, ale rovněž je nutné číst si pokyny a doporučené dávkování na obalu. I bylinky se totiž musí používat opatrně. Nadměrné užívání pak totiž může způsobovat zažívací potíže a často zejména průjmy.