Krása nespočívá v drahém vybavení, ale v dokonalém vzhledu

Krásný byt nemusí být drahý byt. Jestliže chcete, aby se to u vás doma nelíbilo pouze vám, ale aby vaše bydlení obdivovaly i návštěvy, nemusíte nutně investovat do drahé výbavy podle posledních trendů a podle manýrů hvězd. Mnohem lepší službu svému bydlení prokážete, když mu vtisknete punc jedinečnosti, když bude osobité a bude odrážet vaši osobnost.barevná škála, malířská štětka.jpg
Jak to udělat?
· Nejdříve se zamyslete nad tím, jaké byste to doma chtěli mít. Pokud budete od začátku sledovat nějakou myšlenku a budete mít celkovou ideu, půjde vám vše mnohem lépe.
· Poté si pořiďte nezbytné vybavení, ale s rozmyslem! Vše by mělo tvořit harmonický celek. A je v zásadě jedno, zda zamíříte do designového bytového studia anebo do bazaru se starým nábytkem.
· Myslete na to, že na detailech záleží. Nepodceňujte ani takové drobnosti, jako jsou zásuvky a vypínače.
Mnoho lidí má pocit, že zásuvka nebo vypínač jsou tak malé, že je každý přehlédne. Ovšem pozor, to je omyl! Tito nezbytní elektroničtí pomocníci nejsou žádní krasavci, a proto je dobré, když na ně nebudete klást velký důraz. To je možné zařídit třeba tím, že na barevně omalovanou stěnu umístíte zásuvku či vypínač ve stejné barvě a ideálně i v podobném odstínu.náčrt zásuvky a zástrčky.png
Dříve bylo něco podobného bez pracné domácí úpravy elektroniky naprosto nemyslitelné. Dnes se nejedná o nic složitého. K úspěchu postačí, když si vyberete zásuvky a vypínače přesně v takové podobě, která se k vám do bytu bude nejvíce hodit. Ovšem je jasné, že každý výrobce vám takové možnosti nenabídne – pokud máte zájem o opravdovou kvalitu, a k tomu o pěkný design zároveň, pak musíte sáhnout po řadě schneider unica Lightpark.
Právě zásuvky a vypínače řady schneider unica jsou vyladěné do toho posledního detailu – můžete je mít v zajímavém tvarovém i barevném provedení, přičemž škála, z jaké můžete vybírat, je opravdu široká. A když se později rozhodnete pro změnu, stačí jen vyměnit svrchní rámeček.