Vytvořte si z vašeho domova posilovač testosteronu


Ti z vás, co si dobře uvědomují, jak nebezpečný vliv má v životě stres, a pracují na jeho odstraňování namísto úvah, jak koupit Viagru https://www.erectmax.cz/blog/kde-koupit-viagru/, si mohou jako bonus obstarat adaptogenní byliny, s nimiž lze docílit hormonální rovnováhy a posílení testosteronu. Kromě těchto pomocníků jsou vám však k dispozici i další nápady:

Ložnice – odstraňte z ložnice přebytečný nábytek a zejména všechny tmavé, šedé a černé předměty. To vše brzdí tvorbu testosteronu a zvyšuje produkci stresových hormonů. Do ložnice, a ostatně i do celého bytu, patří barvy světlé a pastelové. Ponechte místnost volnou a nábytek umístěte například do předsíně, což se týká zejména šatních vestavěných skříní.

partneři v přírodě

Erotické prádlo – chuť na milování vás pravděpodobně přejde v okamžiku, kdy se vaše vyvolená přišourá do ložnice v teplácích po dědovi a v pánských páskových pantoflích. Dopřejte si více něžnosti s krásným erotickým prádlem, nebývá cenově nedostupné a zejména v bílé a červené nebo růžové barvě působí velmi sexy.

Erotogenní zóny – testosteron se mužům zvedá při vzájemné stimulaci erotogenních zón, a to nejen na genitáliích, ale i na jiných místech na těle. Nezapomínejte na vlasatou část hlavy, horní část zad a ramena, na kolena, lýtka, chodidla a také na pupík.

šťastní novomanželé

Masáže – ty byste si měli dopřát častěji, a nejlépe partnerské. Nežli docházet do masérského salónu, tak raději pozornost od vašeho protějšku. Masírujte zejména záda, a to velmi jemně, abyste docílili maximálního uvolnění nahromaděných negativních blokád. Velmi účinné jsou i reflexní masáže chodidel, ta jsou jakousi mapou celého těla a lze tu působit na všechny tělesné orgány, i na tvorbu testosteronu. Mužům bude velmi vyhovovat, když jim partnerka jemně promasíruje zejména oblast paty.

Vůně – nežli aromatické oleje a syntetické parfémy, to raději přirozenou vůni ženského potu. Mužům to posiluje tvorbu testosteronu velice silně.