Moje škola

Je opravdu hodně způsobů, jak se lidé mohou vzdělávat. A to například tím, že budou chodit třeba například do nějakého vzdělávacího kurzu anebo se budou vzdělávat doma. V dnešní době je velice populární, když rodiče své děti vzdělávají a učí doma. A já zase na jednu stranu chápu, že si takhle dítě udělá alespoň kvalitní a velice silný vztah s rodiči, ale já si zase myslím a předpokládám, že je pro děti, také velice důležité to, aby trávily hodně času se svými vrstevníky. A na to je právě nejvhodnější na to škola. Protože mi řekněte, kde by děti také měly trávit svůj volný čas, než třeba například ve škole nebo v družině?

Škola je důležitá.

Ano, volný čas se dá trávit také ve škole, protože za mě ještě bylo, že když byla sobota, tak děti měly možnost jít také do školy, kde byly sportovní aktivity anebo hudební výchova. Já jsem také chodila celou šestou a sedmou třídu, protože mě to bavilo. Takže ve škole jsem se nejenom moc ráda vzdělávala, ale taky jsem se tam moc ráda bavila, což pro mě bylo velice výhodné. Také mě potěšil fakt, že učení mi šlo opravdu samo od sebe, takže jsem se potom také dostala opravdu lehce na čtyřleté gymnázium. Potom jsem šla studovat právnickou fakultu a musím uznat, že jsem v tom byla opravdu perfektní a byla jsem druhá nejlepší v ročníku na vysoké škole.

Škola mě baví.

Řekněte mi, koho by tohle nepotěšilo. Já jsem z toho byla opravdu hodně nadšená, takže jsem si řekla, že když se moc ráda učím, že by bylo opravdu škoda tohle nepodporovat. Proto jsem ještě chodila do kurzů cizích jazyků a také do kurzů informatiky, abych se naučila opravdu pořádně a detailně zacházet s počítačem, protože mě to opravdu hodně bavilo a řekla jsem si, že v budoucnu to třeba využiji. Zatím to jako právnička nepotřebuji, ale věřím, že někdy v budoucnu se budou mé velké znalosti v počítačů a v informatice hodit. Člověk nikdy neví, kdy změní zaměstnání a co potom bude ke své práci nutně potřebovat.