LED zářivka aneb světlo dotvářející adekvátně atsmoféru v místnosti

Jak vybrat správné osvětlení? LED zářivka je čím dál častěji používána v domácnosti, ale také ve výrobní hale, v kanceláři, ve skladu apod. Však disponuje mnoha výhodami oproti klasickému osvětlení v podobě žárovek, atd.
úsporná zářivka.jpg
Předností bezpochyby je značná úspora energie a to až o sedmdesát procent! Životnost v rámci moderní LED technologie je až mnohonásobně delší. V rámci používání je zcela eliminace potenicálního blikání, kmitání světla apod., což je typickým znakem klasických zářivek. Rozměry jsou v rámci LED osvětlení zcela standardizované.

LED technologie neboli přínos mnoha výhod

Je neměnným faktem, že světlo má podstatný vliv na umocnění atomosféry v místnosti neboli v prostoru. V rámci celosvětového trendu je kladen důraz nejen pro technologicky vyspělejší a zejména ekonomicky výhodnější osvětlení pro domácnosti. Jedná se o efektivní LED světelné zdroje. Pracují na bázi několika polovodičových elektronických diod, které tak při průchodu elektrického proudu uvolňují světlo.

Hlavním důvodem pro využívání kvalitního LED osvětlení je efektivita, tj. velmi nízká spotřeba. Nicméně vývoj i v rámci LED osvětlení jde stále velmi vpřed. Rozhodně se vyplatí investice, neboť jen při správném výběru je kvalitní LED zářivka ideální úsporou nejen pro vaši domácnost.
úspora energie.jpg
Použití je na stejném principu jako v případě klasické zářivky

Tento druh moderního osvětlení se dá využít v běžných druzích osvětlení v domácnosti i v exteriéru! Dle daného typu svítidla lze vybírat z mnoha různých tvarů světelných zdrojů. Závity LED světelného zdroje jsou standardizované, tj. shodné se závity klasické žárovky. LED osvětlení se používá naprosto shodně jako klasické. Rozsvítí se okamžite po zapnutí. Po celou dobu svítí stejně jasně. Některé druhy LED osvětlení disponují stmívatelností.

I zde je vhodné vždy utřít prach na osvětlení, jako je tomu i v případě klasické zářivky.